arian2012news

http://arianzolfaghari.wordpress.com

 • امار وب نوشت

  • 230,746 تعدادکل بازدیدکننده تا این لحظه
 • بایگانی لینکهای پست شده

 • آرین میرذوالفقاری :سه شنبه های اعتراضی در مقابل سفارت ننگین جمهوری اسلامی در استکهلم

 • آرین میرذوالفقاری در آکسیون در حمایت از شاهین نجفی در استکهلم گفت !!

 • جدیدترین کلیپ , شمعهای روشن , در سرتاسر دنیا در حمایت از زندانیان سیاسی

 • کمپین اعتراضی علیه نقض حقوق بشر در ایران اسلام زده

 • Advertisements
 • مصاحبه آرین میرذوالفقاری با رادئو اسرائیل RADIO RADIS IN

 • مصاحبه آرین میرذوالفقاری با شبکه ایران آریائی

آخوند شناسي,,, مباحث جالبیه!!

Posted by arian2012news در اکتبر 20, 2011

آخوند شناسي
از آنجا که امروزه به منظورارتقاءدانش عمومي سمينارها و کنفرانسهاي متعدد در مورد موضوعات مختلف برپا ميگردد ؛ اينجانب فضولباشي نيز بر آن شدم که مبحثي را تحت عنوان آخوندشناسي باز نمايم تا باشد به ياري اساتيد و دست اندر کاران اين رشته مهم که در رابطه مستقيم با زندگي ما مردمان اين مملکت وحتي تمامي مردمان اين دنيا است ، اطلاع بيشتري کسب کرده و راههاي مبارزه با اين بلاي خانمانسوز که از ايدز و زلزله و هربلاي آسماني ديگر خطرناکتر است را پيدا نماييم.آخوند چيست ؟

آخوند موجودي است که در محيط هاي آلوده به فساد و ناآگاهي رشد مينمايد و شکل ظاهري آن شباهتي نزديک به انسان دارد .ولي روي کله شان مقدار زيادي پارچه سفيد يا سياه قرار گرفته؛ آنها هم مانند انسانها روي دو پا راه ميروند .اما صورتشان با انسانها فرق دارد بدين ترتيب که صورت آنها پوشيده ازموهاي زبر و دراز است! همچنين طرز پوشش آنها هم با آدمها کاملا متفاوت است ! چنانکه داراي جيبي بسيار بزرگ هستند که گنجايش مقادير بسيار بسيار زياد پول وثروت را دارد ! همچنين طرز صحبت کردن آنها نيز با آدمها فرق فراوان دارد ، آنها با زباني صحبت مينمايند که گويا متعلق به دوران ماقبل تاريخ است . داراي اشتهايي سيري ناپذيري هستند .چنانکه هرگز و به هيچ وسيله اي سير نمي شوند! و از ديدن خون به وجد مي آيند ! تفاوت ديگري که با انسانها دارند اين است که : انسان براي انجام کاري از دست و مغز استفاده مينمايد ولي آخوند براي اين کار تنها از دهانش بهره ميجويد !

از گريه وناراحتي ديگران به غايت لذت ميبرد ، و برعکس شادي و خوشبختي انسان آنها را ناراحت مينمايد !

آخوند به هرآنچه مثل خودش نيست حمله مينمايد .و در صدد نابودي آن برمي آيد ! وميخواهد هميشه هم خود را حق به جانب نشان دهد !

انواع آخوند :

آخوندها انواع مختلف دارند که همگي در صدد کسب قدرت هستند ! و چون به آن دست يابند به خطرناکترين موجود کره زمين تبديل ميشوند . نمونه بارز آن آخوندهاي ايران ميباشند ..

امام :نوعي از آخوند است که خود را از تمامي کاينات برترميپندارد تقريبا همطراز خدا ! ونيز بري ازهر گونه خطا ميداند .

آيت الله : آخوندي است که حسرت امامت دارد ! و يک پنجم دارايي مردم را تصاحب مينمايد !

حجت السلام : آخوندي است که دلالت بر حقانيت اسلام مينمايد ! نوع کوسه اي آن از کوسه هم خطرناکتراست!

مرجع تقليد : نوعي از آخوند است که با ميمونها سر و کار دارد !

آخوندک : نوعي از آخوند است که دوران دگرديسي آن هنوز کامل نشده است !
يكى از خصوصيات منحصر به فرد آخوندها اين است كه آنها تنها از جنس نرينه هستند ! يعنى اينكه آخوند ماده وجود ندارد ! با اين حال آنها علاقه بسيار بسيار زيادى به جنس مادينه دارند ! بهمين جهت بيشتر نوشته ها و گفته هايشان در مورد چگونگى رابطه جنسى با مادينه ها است ! هرگاه با مادينه اى روبرو ميشوند تنها چيزى كه به ذهنشان خطور مينمايد برقرارى رابطه جنسى است با آن مادينه است ! خيلى زود آنتنشان حساس ميشود ! بهمين جهت براى آنكه اين خصوصيت كارى دستشان ندهد و آشكارا به طرف حمله ور نشوند و آبروى ظاهريشان نريزد خواستار آن شده اند كه زنان بايد خود را بپوشانند !

حتى شنيدن صداى زنان نيز آنان را تحريك مينمايد . لذا براى آنكه تحريك نشوند از زنان ميخواهند هنگام صحبت كردن تن صداى خود را تغيير دهند .آخوندها براى تشويق ديگران جهت تبعيت از خود باز هم از مشوق جنسى بهره ميجويند .. و وعده تعداد زيادى حوريان زيبا روى در آن دنيا را به آنهايى كه مطيعشان باشند را ميدهند ! از خصوصيات ديگر آنها كه سبب تمايز آنها از انسانها ميشود كارگريزى آخوندها است ! رابطه كار با آخوند چون رابطه جن و بسم الله است !و يكى ديگراز خصوصيات آنها اين است كه علاقه فراوانى به جارى ىشدن اشك از چشمان مردم دارند . هنگامى كه مردم را به گريه مياندازند خودشان در زير ميخندند !

هنگاميكه آخوندها دوران دگرديسى خود را طى مينمايند طلبه ناميده ميشوند . طالبان از درنده ترين نوع آخوندها هستند ! انواع مختلف آخوندها با هم دشمنى فراوانى دارند و از تكه پاره كردن همديگر ابايى ندارند ! بيشترين تعداد آخوندها در خاور ميانه است ! تعداد اندكى از آنها در مناطق مختلف جهان پراكنده اند . آخوندها در مناطق مختلف نامهاى متفاوتى دارند . از جمله در مصر به آنها مفتى ميگويند . ( احتمالا اين نام از خصوصيت مفت خوريشان ناشى شده است ! ) و در بلوچستان مولوى ناميده ميشوند !

ايران و عراق و افغانستان و عربستان محيط مناسبى براى زيستن آخوندها ميباشد !

گويا ?? سال قبل نسل آنها رو به انقراض بود ! اما در سايه فعل و انفعالاتى نامعلوم و تا اندازه اى مشكوك اكنون تعداد آنها رو به تزايد نهاده است ! بطوريكه اكنون اين رشد نامناسب سبب ايجاد مشكل بزرگ و فزاينده اى براى آنهايى شده است كه در اين امر دخالت داشته اند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: